True Blood - 3. kapitola

9. února 2011 v 16:12 | Nellsie |  True Blood
©HQ-KNIGHTLEY
Chytila mě za ruku Jessica. "Počkej, já ti pomůžu." řekla mi a usmála se. Já tam stála pořád jako sloup. "Proč ty bys mi pomáhala? Doteď jsi mě nenáviděla." divila jsem se. Ona se na chvíli odmlčela. "Ne, to není pravda. Já jsem prostě žárlila. Ne, že si Jeremy našel holku, ale.. že tě proměnil." řekla tiše. "Hele, já nejsem holka Jeremyho! Ani být nechci!" zařvala jsem. "Tak jsem to nemyslela, promiň." zašeptala. Já jsem přemýšlela, jestli třeba fakt nechci chodit s Jeremym... Ale ne, to ne! Hnusí se mi.. Také jsem přemýšlela, že třeba Jessica není taková kráva, jako byla. Nevšimla jsem si teď ani toho, že Jessica odešla. Jak jsem usilovně přemýšlela. "Ona se mnou nechodí." promluvil na mě najednou Jeremy. Já na něj zírala. "Jo, tak proč tě líbala? A s Katie chodíš?" sykla jsem. "S ní taky ne. A oni to berou jako přátelský polibek.." odpověděl smutně. "Ahá, tak z přátelství. To si děláš srandu ne?" řekla jsem ironicky. "Ne, nedělám." řekl rozpačitě. Já jsem byla už radši zticha. Byla jsem na dně. Přišlo mi všechno divný, nechápala jsem proč by mi vadilo, že má dvě ženský. Prostě jsem ale byla šťastná, že s nima nechodí.
*****

O půlnoci jsem si sedla na strom. Koukala jsem s úsměvem na měsíc, byl zrovna úplněk a na ten já ráda koukala. Slyšela jsem, že za mnou někdo vylezl.. Ale radši jsem se neotočila. "Víš, asi jsem se do tebe zamiloval." promuvil na mě najednou Jeremy. Já zkameněla. On mi právě vyznal lásku! "Hele, nestojím o tvojí lásku. Jdi někam!" křikla jsem. On se usmál a seskočil ze stromu. Začínal se mi trochu líbit, ale tímhle se mi zhnusil. Má to blbý chlapeček. Neměla jsem teď na nikoho nervy. Vůbec ne na Jeremyho, ani Katie a ani na Jessicu. Rozhodla jsem se, že odsud vypadnu. Prostě půjdu od nich pryč a budu se toulat po lese. Sice jsem chtěla přestat vysávat lidi, ale i tak jsem chtěla odejít. Věděla jsem ale, že Jeremy mě určitě najde. Když umí číst myšlenky, tak určitě v mojí mysli přečte, kde právě jsem, nebo kam chci jít. No, ale neřešila jsem to. Byla jsem už hluboko v lese a najednou jsem uslyšela šustot. Vyjekla jsem.
PŘEDCHOZÍ KAPITOLA                                                                                        • DALŠÍ KAPITOLA 


Komentáře

1 susan susan | Web | 10. února 2011 v 14:22 | Reagovat

Je to vážne pekný jen me zkamalo ze je to takhle krátké koukej brzo napsat dalsí dil:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama